Списки сотрудников украинских ССО и ЦИПСо.

СПИСКИ ЛИЧНОГО СОСТАВА ССО ВСУ


А0987

командир військової частини А0987 генерал-майор Григорій ГАЛАГАН

начальника штабу – заступник командира військової частини А0987

бригадный генерал Александр Сергеевич ТРЕПАК;

Начальник управління ІПсО — заступник командира військової частини А0987

полковник Стельмах Сергій Анатолійович, начальник відділувійськовоїчастини А0987;

підполковник Пономаренко В’ячеслав Анатолійович, помічник командира військової частини А0987;

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління планування підготовки штабу військової частини Артем ЛАРІОНОВ

Начальник управління планування підготовки штабу військової частини А0987 полковник Олексій КУЗЬМІНОВ

Начальник групи забезпечення підготовки управління підготовки штабу військової частини А0987 підполковник В’ячеслав ЖУРИЛО

Помічник командира частини з фінансово-економічноїроботи — начальник фінансово-економічної служби полковник Сергій ГОЛОВАЧ;

Помічник командира частини з фінансово-економічної роботи – начальник фінансово-економічного управління військової частини А0987 полковник Ю. Кравчук

Майор Юрич Александр Анатольевич

підполковник Сергій Мошко 096-58-38-774

підполковник Поліщук С.С.,

солдат Мєднікова Н.І.,

підполковник Лаврусь В.В;

А2077 (3 опСпН)

Командир військової частини А2077 полковник М.Л.КРАСОТІН

заступник командира військової частини підполковник С.М.ВАСЬКІВСЬКИЙ,

підполковник Бурдейний К.О.,

підполковник Митрофанов I.Л.,

Начальник відділення персоналу майор Богаченко В.Л.

Начальник служби повітрянодесантної техніки майор ДУДКА О.О.

Помічник НШ загону спеціального радіозв’язку капітан ФЕДОРОВ А.О.;

Помічник командира частини з ФЕР — начальник ФЕС ст. л-т К.В.НАСИПАЙКО

Керівник бухгалтерської служби старший сержант Оксана М. ПІДКОВА; т.м. 050-577-18-22

Начальник адміністративної групи ст. лейтенант Поляков А.В.

Начальник речової служби ст. лейтенант Скорова Т.Ю.

Начальник Автомобільної служби майор Сидяка О.С.

Начальник юридичної групи капітан Яковлєв А.О.

Начальник ОДТ Таран Ю.М.

Начальник відділу логістики майор Пантюхін А.В.

Начальник информационно-аналитической группы штаба войсковой части старший лейтенант Хабардина О.Д.;

Штаб-сержант 3 категории секции подготовки отделения подготовки штаба штаб-сержант Перепадя В.В.;

Контролер комендантской группы штаба старший солдат Тарасенко О.М.;

швея роты обеспечения старший солдат Кожемякина Л.В.;

майор Брянчиков М.Ю.

майор СКИТИБА Д.В.

майор С.В. ФРАНЦІШКЕВИЧ

старшина ЦЗ загону СРЗ прапорщик КАРАНДУКОВ О.В.,

бухгалтер працівник Збройних Сил України І.С. ЯНОВСЬКА;

ТВО начальника відділення підготовки штабу лейтенант І. ВОЛОШИНОВ;

Капитан Мережко

КРАМАРЕНКО В.А. (75)22-316

солдат Волшебна Т.В.;

старший солдат Іванський В.В.;

солдат Гориславець Д.В.;

солдат Яхимович В.В.;

солдат Нефьодов Д.Ю.;

мол.сержант Азаренко В.В.;

старший солдат Мартиненко О.В;

капітан Захаров І.В.;

ст. сержант Приставкін О.В.;

лейтенант Кінша О.В.;

мол.лейтенант Черкасов Д.Ю.;

сержант Мартинюк Д.М.;

ст. солдат Новіков О.С.;

MitsubishiL 200 військовий номер (95-75 P5), водій автомобіля старший солдат ІВЧЕНКО В.В.;

А1788 (8 опСпН), 29001, г. Хмельницкий, ул. Толстого, 4., поточний рахунок 35217001000460, р/рUA628201720343170002000017370, код ЄДРПОУ 07840179, Телефон: 0382655624

Навчальний корпус полігону в/ч А1788: Хмельницька обл. Хмельницький р-н с. Копистин вул. Копистинське шосе, 2/1-а

Командир військової частини полковник Андрій Аркадійович Матвіїшен

Заступник командира військової частини полковник П.КАШПІРСЬКИЙ;

ФЕС частини:

Помічник командира частини з ФЕР – начальник ФЕС майор Вячеслав Мороз;

ст. лейтенант Г.БУКРЕЄВ;

Бухгалтер ФЕС працівник ЗСУ Н.МІГДАЛЬСЬКА;

Бухгалтер В.Маріїна.

Начальник відділення персоналу підполковник А.Диптан;

Начальник відділення підготовки штабу капитан О. Вітошко

Підполковник Циндрін М.В.;

лейтенант Петренчук І.М.,

мл. лейтенант Бацукін Т.М.,

мол. сержант Юрчук Г.В.

Старший офіцер групи забезпечення старший лейтенант М.Приймак.

старший лейтенант СИТЮК Валентин Миколайович, 1997г.р., помічник начальника служби РАО

полковник В.БУСАНОВСЬКИЙ;

майор Р. МИМРІН;

капітан В.РЕДЧЕНКО;

капітан В. ДМИТРИШЕН;

капітан Є. МЕЛКОВСЬКИЙ;

Начальник РС Р.Мартинюк

Начальник КЕС прапорщик (штаб сержант) І.ШУЛЬГІН;

Старшина В. ЧИКУРЛІН

мл. сержант Шестопалко Владимир Евгеньевич, командир отделения, 1986 г.р., не женат;

подполковник Погорелый Валерий Анатольевич, 1974 г.р., командир отряда специальной радиосвязи, женат.

Лейтенант Ковальчук І.С.

Рекрут Ковтонюк В.В.

лейтенант Ковальчук І.С.;

рекрут Ковтонюк В.В.;

1 солд. Сабадаш М.Ю.

2 солд. Керчу В.В.

3 солд. Бойко І.В.

4 солд. Маркін Д.А.

5 солд. Рудник Д.С.

6 солд. Бугира А.С.

7 солд. Дмитренко С.В.

8 солд. Багрій О.І.

9 солд. Мачульський Д.О.

10 солд. Колісник Р.В.

солдат Баранов Роман Олегович, ідентифікаційний код 3439814437, розвідник — кулеметник;

солдат Чернецький Олександр Володимирович, ідентифікаційний код 3669009599, водій;

солдат Жуковський Віктор Миколайович, ідентифікаційний код 2608002975, оператор-електрик;

старший солдат Островський Богдан Романович, ідентифікаційний код 3375417075, водій-електрик;

лейтенант Ковальчук Ілля Сергійович, ідентифікаційний код 3611110272, начальник служби;

старший солдат Подолян Ярослав Анатолійович, ідентифікаційний код 3590408455, водій-електрик;

ст. прапорщик Михайлюк М.В;

А2772 (142 уч.ц), м. Бердичів, Житомирська область, військове містечко № 3

Командир військової частини А2772 полковник С.КОЛЕЙНИК

Заступник командира військової частини підполковник К.ЛЮБАРЧУК

Начальник фінансового органу майор В. Волянський

Помічник командира частини з ФЕР – начальник ФЕС капітан Марина Оганова

Помічник командира частини з ФЕР – начальник ФЕС

молодший лейтенант Оксана Тимофейчук

Начальник служби ПіММ капітан О.Лежнюк

Автомобіль КРАЗ 63221 (95-91Р5) військової частини А2077 для перевезення особового складу ХІ — ХІІ кваліфікаційного курсу.

Водій автомобіля молодший сержант ГРОСУЛ М.М., старший машины младший сержант ГРОСУЛ М.М.

Автомобіль ГАЗ-22171 військовий номер (5708Н5) військовоїчастини А2077 для перевезенняособового складу якийзалучавсяу зборахзі снайперами.

Водій автомобіля старший солдат КОНОНЕНКО А.В.

А3199 (А1594) (Окремий центр спеціальних операцій «Південь», 73 ЦМО ВМС імені кошового отамана Антіна Головатого), м. Очаків, Миколаївська область, 57508, Миколаївська область, м.Очаків, вул 8 березня, 40-1, військове містечко № 68, Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 07962400

Командир військової частини капітан 2 рангу Сундуков Сергій Андрійович, т.м. 067-143-04-49; т.р. 0515430499;

Начальник штабу військової частини капітан 2 рангу Є.О.ШЕВЧУК;

Заступник командира військової частини капітан 2 рангу Головко Василь Олександрович;

капітан 2 рангу Корнійчук Анатолій Васильович;

капітан 2 рангу Савенко Василь Валерійович;

Помічник командира частини з ФЕР – начальник ФЕС майор КОСТИНА Дмитро Олександрович, т.м. 095-186-47-02; 098-448-61-21; т.р. 0515430499;

ЗНФЕС старший лейтенант БАСАНОВА Альбіна Рауліївна, т.м. 066-076-84-07; 093-062-49-69; т.р. 0515430499.

Провідний бухгалтер ІВАНЕНКО Юлія Володимирівна, т.м. 067-986-32-49; т.р. 0515430499.

матрос взк. ГРЕЧИШИН Дмитро Юрійович, 1982г.р., командир відділення

капітан УНЄГОВ Руслан Володимирович, 1979г.р., заступник командира групи;

лейтенант Якимец Дмитрий Петрович

солдат взк. САВІНОВ Михайло Михайлович, 1984г.р., оператор групи;

старший лейтенант ПУСТОВИЙ Олег Сергійович, 1993г.р., командир роти;

старший солдат взк. ДМИТРЕНКО В’ячеслав Миколайович, 1998г.р., оператор группи;

старший солдат взк. ІВАНІКОВ Ігор Анатолійович, 1973 г.р., оператор з озброєння;

страший лейтенант ВЕЛИЧКО Андрій Васильович 1984г.р., командир роти;

старший матрос МАРЧЕНКО Сергій Іванович, 1988 г.р, водій;

головний корабельний старшина Батов Г.С., ідентифікаційний код 3059521533;

матрос Михайленко Д.С., ідентифікаційний код 3717504177;

матрос Праворчук В.В., ідентифікаційний код 3199705056;

лейтенант Ботіка А.В., ідентифікаційний код 3597007635;

старший лейтенант Рибчинський М.О., ідентифікаційний код 3573203830;

старший сержант Орищук С.О., ідентифікаційний код 3074521195;

старший матрос Добрянський Ю.О., ідентифікаційний код 3627406350;

ст. солдат Скалозуб В.О. А3199

99 отдельный батальйон управления и обеспечения ССО (99 обуо) (А3628), особовий рахунок 54230, ЄДРПОУ 26613272, Бровары, военный городок 161.

Командир військової частини А3628 підполковник Олександр Сергійович СУРЖИНСЬКИЙ

командир військової частини А3628 подполковник ПАВЛИЙ Александр Степанович;

Заступник командира військової частини А3628 з тилу – начальник тилу майор Володимир ІЛЬЇНОВ

Начальник штабу майор Е.Дикань;

Начальник фінансово-економічного органу військової частини А3628 лейтенант Людмила ВОЛОДІНА;

Військова частина А4327

лейтенант Логвинова І.О.,

А1182 (16 ЦИПсО)

Юридична та фактична адреса військової частини А1182 — індекс 13302, місто Бердичів Житомирської обл, вул. Шкільна 3;

Довідка з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) від 27.11.2020 №62/20;

Ідентифікаційний код ЗКПО – 24983065;

Командир підполковник Мартусенко Сергей Викторович, т.м 093-214-03-30, т.р. (75)23-801,

Заступник командира з МПЗ майор I.Нiмчук

Начальник фінансово-економічної служби лейтенант В.Шикер т.м.067-382-12-67, т.р. т.р (75)23-807.

бухгалтер (2 категорії) фінансово-економічної служби старший солдат Величко Людмила Миколаївна, т. м. 067-253-94-50, т.р (75)23-807

бухгалтер фінансово – економічної служби військової частини – працівник Збройних Сил України Лозова Олександра Алімівна;

офіцер, ответсвенный за учт личного состава І.САВІНА

лейтенант Ольшанський К.П., ідентифікаційний код 3630700659;

лейтенант Байдуков К.І., ідентифікаційний код 3629006292;

лейтенант Баришев В.П., ідентифікаційний код 3559702156;

лейтенант Баришева В.П., ідентифікаційний код 3617608307;

лейтенант Медведь Є.В., ідентифікаційний код 3633801715.

Військова частина А1182

Командир загону майор Бузівський Андрій Миколайович

Заступник командира майор Чернов Олександр Володимирович

Начальник відділення майор Жидецький Євгеній Михайлович

Офіцер старший лейтенант Аміров Антон Андрійович

Начальник відділення майор Скиба Іван Петрович

Помічник командира — начальник служби майор Савенець Віталій Валерійович

Заступник командира з МПЗ капитан Иван Иванович Нимчук

Начальник відділення — заступник командира загону капітан Ільчук Максим Олександрович

заступник командира з матеріально – технічного начачальник відділення капітан Самчук Віталій Васильович

Начальник групи капітан Щербина Олена Володимирівна

Старший офіцер капітан Чирва Сергій Васильович

Офіцер старший лейтенант Шевчук Дмитро Сергійович

Офіцер старший лейтенант Самойленко Олександр Анатолійович

Офіцер старший лейтенант Поліщук Дмитро Олександрович

Офіцер лейтенант Шпирка Ігор Віталійович

Офіцер лейтенант Кучерявий Денис Андрійович

Офіцер лейтенант Стрижаченко Дмитро Сергійович

Офіцер молодший лейтенант Шикер Володимир Іванович

Старший офіцер майор Коломійчук Сергій Петрович

Офіцер старший лейтенант Лесик Владислав Вадимович

Старший офіцер капітан Латарцев Дмитро Сергійович

Офіцер старший лейтенант Гусак Роман Олександрович

Офіцер лейтенант Борисюк Василь Петрович

Офіцер лейтенант Пишенко Владислав Вікторович

Офіцер лейтенант Слівінський Олександр Владиславович

Офіцер лейтенант Магдун Максим Володимирович

Офіцер молодший лейтенант Савіна Ілона Сергіївна

Офіцер лейтенант Іващенко Павло Петрович

Воронюк Александр

ст. солдат Андрій Мулик

мол. сержант Роман Гурківський

капітан Сергій Помінчук

ст.лейтенант Ілля Савущик

Начальник групи старшина Крикунова Тетяна Володимирівна

Начальник складу сержант Ковальчук Олександр Сергійович

Водій молодший сержант Гурківський Роман Олегович

Діловод солдат Недєлєва Тетяна Миколаївна

Водій солдат Гноєв Валерій Олегович

А0661 (140 ОЦСпО) (м. Хмельницький).

командир полковник Савченко П.С.

заместитель командира полковник Пастух В.В.;

полковник Панюк Сергій Анатолійович, начальник штабу – заступник командира військової частини

старший лейтенант ДОЦЕНКО Олександр Сергійович 1983г.р., командир групи;

Начальник фінансового органу капітан Д.БОГАТИРЬОВ.

А4423 (111 ИТКУ) Бровары, 07404, Україна, Київська обл., м. Київ, в/м 161,

командир підполковник Максим Алексанрович Зиненко.

майор РАДЧЕНКО М.С.;

Бухгалтер 2-й категорії ФЕС військової частини старший солдат Ліана Телятицька;

Начальник групи персоналу старший лейтенант ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО Яна.П.

А4790 Бровары

Командир військової частини полковник Віталій М. ВЕРБИЦЬКИЙ

Начальник групи документального забезпеяення військової частини А4790 лейтенант С.П.БЕДРИК;

Помічник командира з фінансово-економічної роботи — начальник фінансово-економічної служби старший лейтенант Юлия.В.ТКАЛЕНКО; julitk2080@ukr.net.

Командир капітан 1 рангу Климін Андрій Миколайович;

капітан 2 рангу Пуздрач Сергій Володимирович

Начальник фінансового органу майор В. ВОЛЯНСЬКИЙ

Заступник командир військової частини з МТЗ капітан 2 рангу Шестопалов Олександр Олександрович;

капітан-лейтенант Пирожок Віктор Ярославович

капітан юстиції Романюк Артем Олександрович;

старший лейтенант Троцько Євгеній Олегович;

лейтенант Вілюра Мар’яна Романівна;

старший лейтенант Товщик Олександр Миколайович;

головний старшина Лисенко Оксана Іванівна;

старший матрос Павлій Наталія Дмитрівна;

капітан 2 рангу Живолуп Володимир Юрійович;

старший лейтенант Кізіма Владислав Вадимович;

капітан-лейтенант Юнгер Богдан Ярославович;

старший лейтенант Смоль Олена Сергіївна;

старший лейтенант ТеплоуховДімітрій Костянтинович;

старший лейтенант Веремчук Тарас Олександрович;

капітан-лейтенант Рибидайло Андрій Анатолійович;

старшина 1 статті Яворська Наталія Михайлівна;

старший матрос Василенко Євгеній Володимирович;

головний корабельний старшина Патук Ольга Анатоліївна;

старший матрос ГанущакАльона Валентинівна;

капітан 3 рангу Наумець Сергій Іванович;

майор медичної служби Гордієнко Юлія Андріївна;

старший матрос Килимиста Оксана Іванівна;

ТВО помічника командира з фінансово-економічної роботи – начальника служби старший сержант старший сержант Джунківська Олена Дмитрівна;

старший солдат Мальченко Олена Володимирівна;

старший солдат Гоєк Людмила Григорівна;

старший солдат Коломієць Світлана Анатоліївна;

командир информационно-аналитического отряда капітан 2 рангу Яшин Андрій Анатолійович;

начальник відділення інформаційного забезпечення інформаційно-аналітичного загонукапітан 3 рангу Бондарчик Анна Олександрівна;

капітан-лейтенант Порицький Максим Васильович;

капітан-лейтенант Гуда Михайло Васильович;

старший лейтенант Гордєєв Віталій Олександрович;

лейтенант Сідельов Андрій Дмитрович;

старший лейтенант Нікітішин Микола Дмитрович;

старший лейтенант Ткачик Богдан Андрійович;

лейтенант Вдовенко Максим Анатолійович;

капітан-лейтенант Натяганчук Леся Василівна;

капітан-лейтенант Река Дарина Іванівна;

капітан-лейтенант Тарадайко Роман Петрович;

капітан-лейтенант Булгаков Ярослав Миколайович (ідентифікаційний код 3456210671, номер наказа та дата звільнення (переміщення до інших в/ч) № 5 вiд 11.01.2022, исключен из списков части 11.01.2022);

лейтенант Рузяк Максим Ігорович;

лейтенант Кондратюк Ганна Сергіївна;

лейтенант Вінніков Іван Іванович;

командир 2 отряда подготовки и проведения информационных мероприятий (5 кабинетов) капітан 2 рангу Ковальов Сергій Юрійович (11.11.1980), тел. 0962152847, +380634774839, паспорт ВМ266207, регистрационный номер учетной карточки платильщиканалогов 2953507797 2 загін, в 2014 году был заместителем командира А1277 (74 ЦИПсО), оформлен земельный участок 1000 м2 в Львівська область, Городоцький район, село Речичани, в 11.2019-02.2020 проживал по адресу ул. Анатолия Луценко, дом 27, кв.148, в 2018-2018 года, дружина Ковальова (Iскандарова) Ольга Олегівна, (25.12.1984) паспорт КС531602, регистрационный номер учетной карточки платильщика налогов 3104005725, по состоянию на 2014 год в собственности земельный участок 2500 м2 с. Поляны, Жовкинский район Львовскойобласти, донька Ковальова Анастасія Сергіївна. и/н 3929002482,(29.07.2007), авто HYUNDAI Getz, 2008, KMHBT51DP9U857100, 31.01.2014 рік, КОВАЛЬОВА Ольга Олегівна;

капітан-лейтенант Довгаленко Роман Михайлович, загону підготовки та проведення інформаційних заходів;

капітан-лейтенант Кузнєцов Олександр Сергійович;

старший лейтенант Двірний Антон Миколайович;

старший лейтенант Гвоздецький Євген Валентинович;

лейтенант Швець Павло Миколайович;

лейтенант Сов’юк Богдан Сергійович;

старший лейтенант Солодєєва Тетяна Степанівна;

старший лейтенант Ющенко Владислав Олегович;

молодший лейтенант Грабар Ангеліна Олександрівна;

капітан-лейтенант Ситніков Дмитро Віталійович;

капітан-лейтенант Тофанчук Юлія Олександрівна;

старший лейтенант Комісаров Владислав Максимович;

лейтенант Житник Галина Петрівна;

лейтенант Решитько Володимир Григорович;

капітан-лейтенант Голубенко Валерій Анатолійович;

старший лейтенант Ігнатенко Роман Михайлович;

головний корабельний старшина Чупак Юрій Олександрович;

мічман Мацапура Володимир Григорович;

капітан-лейтенант Серженко Юрій Ігорович;

капітан-лейтенант Натяганчук Андрій;

старший лейтенант Голібардов Єгор Дмитрович;

лейтенант Карбовський Володимир Сергійович;

старшина 2 статті Рупета Володимир Михайлович;

старший матрос Юрасов Вадим Юрійович;

капітан-лейтенант Ставський Дмитро Валерійович;

капітан-лейтенант Даценко Дмитро Костянтинович;

лейтенант Бокій Павло Борисович;

старший матрос Головач Вадим Миколайович;

старший матрос Гордієнко Олександр Сергійович;

командир отряда информационно-компьютерных технологий капітан 3 рангу Возняк Олександр Олександрович;

капітан 3 рангу Тесленко Михайло Ігорович;

капітан-лейтенант Кир`ян Ірина Миколаївна;

капітан-лейтенант Кікоть Олексій Олександрович;

старший лейтенант Сольоний Іван Сергійович;

старший лейтенант Карпенко Станіслав Сергійович;

молодший лейтенант Кононенко Олена Вікторівна;

капітан-лейтенант Овчинніков Михайло Олександрович;

капітан-лейтенант Шликов Олег Андрійович;

старший лейтенант Орищук Сергій Ігорович;

лейтенант Межерицький Олександр Олегович;

лейтенант Охота Віталій Вікторович;

капітан-лейтенант Клешніна Ніна Олександрівна;

старший лейтенант Яшина Юлія Борисівна;

лейтенант Тесленко Анатолій Олегович;

офіцер відділення роботи в соціальних мережах загону І лейтенант Скиртач Ілля Вадимович;

лейтенант Васильєв Філіп Євгенійович;

лейтенант Артеменко Валерія Віталіївна;

капітан-лейтенант Кушнарьов Віктор В`ячеславович;

капітан-лейтенант Мулач Олексій Юрійович;

матрос Тугусова Анна Олексіївна;

старший матрос Юрич Надія Вячеславівна;

старший матрос Хомініч Валерія Олегівна;

мічман Васьків Олександр Миколайович;

старший матрос Нескреба Леонід Павлович;

мічман Табахарнюк Інна Миколаївна;

старший матрос Гаврилюк Аліна Валинтинівна;

старший матрос Артюх Володимир Володимирович;

матрос Молчанова Анна Олександрівна;

головний старшина Шолудяй Дмитро Васильович;

старшина 1 статті Новохацький Сергій Миколайович;

старший матрос Івашко Олексій Дмитрович;

старший матрос Вакуленко Данило Юрійович;

старший матрос Дубенець Богдан Валерійович;

старший матрос Крилач Микола Олексійович;

старший матрос Кирій Сергій Сергійович;

старшина 2 статті Бондаренко Сергій Юрійович;

матрос Потапенко Михайло Олександрович;

матрос Грабовий Сергій Миколайович;

матрос Орловський Віталій Вікторович;

старший матрос Ягоферов Сергій Олександрович;

старшина 2 статті Слухай Сергій Олександрович;

старший матрос Коновалов Євгеній Віталійович;

матрос Малівська Елла Олександрівна;

старший матрос Шульга Артем Вадимович;

матрос Савченко Вячеслав Анатолійович;

головний старшина Митрушенко Олександр Ігорович;

головний корабельний старшина Шевцов Сергій Миколайович;

матрос Мельніченко Євгеній Анатолійович;

старший матрос Механіков Сергій Васильович;

головний корабельний старшина Паламаренко Віктор Володимирович;

старший матрос Лісненко Артур Анатолійович;

старшина 2 статті Золотарьов Євген Михайлович;

старший матрос Моргацький Анатолій Дмитрович;

головний старшина Жданов Михайло Миколайович;

головний корабельний старшина Іващенко Наталія Леонідівна;

старшина 1 статті Яровенко Оксана Ігорівна;

старшина 2 статті Жданова Тетяна Степанівна;

Автомобили 2 отряда 72 центра: відділення спостереження та спеціальних дій

ГАЗ-31105 р/н 19-91Т1;

TOYOTASUV (LandCruiser) р/н 19-98Т1;

TOYOTASUV р/н 19-99Т1(былв ООС в марте 2020);

БТР-80 (СЗ-88) б/н 100

А1277 (74 ЦИПсО, г. Львов),

Командир військової частини підполковник Марян Шайнога

ПК з ФЕР-НФЕС старший лейтенант Василь Недокус;

Командир інформаційно-аналітичного загону майор Василь СЛУКА;

Офіцер оперативної групи військової частини А1277 ст. лейтенант Олексій Дмитренко тел. 63-24-211;

Старший лейтенант Тетяна ХОМА

А2455 (83 ЦИПсО, г. Одесса),

65012, м. Одеса, Штабний провулок, буд. 1.

Військова частина А2455 призначена для ведення розвідувально – інформаційної та аналітичної діяльності ССО ЗСУ. Військова частина А2455 розташована у м. Одеса. Діяльність частини здійснюється на підставі Законів України та інших нормативних актів Міністерства оборони України. Найменування органу, якому підпорядкована установа: військова частина А0987.

Командир військової частини підполковник Андрій М.ГАРБУЗЮК;

ТВО заступника командира військової частини підполковник С.М.Шаблієнко;

ПК з ФЕР-НФЕС військової частини лейтенант Ірина В.БОРИСОВА, тел. р. 75-23-611, т.м. 0930537805

Бухгалтер 2 категорії ФЕС військової частини Алла БРОШКОВА, тел. р. 75-23-611;

Офіцер командування військової частини старший лейтенант Андрій ШЕЛЕСТ;

старший лейтенант КУЛИНИЧ Олександр Олександрович, 1996 г.р., начальник групи.

4 комментария

djamix
72-й Центр информационно-психологических операций, который находится под Киевом в городе Бровары (в/ч 4398).

Численность личного состава: по штату 146 человек

Командир: капитан 2-го ранга Литовченко Сергей Николаевич

Заместитель командира: капитан 2-го ранга ШПИРКО И.Б. (внутренний телефон для связи 49961)

Зам командира по тылу и вооружению: капитан 2-го ранга Шестопалов А.А.

Начальник юридической службы: капитан юстиции Балан Д.В.

Зам командира (сфера деятельности не определена): капитан 2-го ранга Свириденко А.В.

Предположительно начальник секретной либо не секретной части: мичман Табаханюк И.М.

Начальник информационно-аналитического отдела: капитан 2 ранга Малхазов Евгений Сергеевич

Офицер информационно-аналитического отдела: старший лейтенант Срибный Александр Николаевич

Военнослужащие 72 Центра ИПсО:

капитан 3 ранга Щербинин Константин Александрович
капитан-лейтенант Жуйко Никита Петрович,
капитан Макаренко Артем Александрович
старший лейтенант Зинь Ярослав Романович
капитан 2 ранга Шпирко И.Б.
капитан 2 ранга Шестопалов О.О.
капитан 2 ранга Свириденко О.В.
капитан юстиции Балан Д.В.
младший лейтенант Тротько Э.О.
лейтенант Пирожок В.Я.
капитан 2 ранга Малхазов Евгений Сергеевич
старший лейтенант Срибный Александр Николаевич
младший лейтенант Смоль А.С.
старший лейтенант Терещенко В.И.
старший лейтенант Рибидайло А.А.
капитан 3 ранга Лисенко Р.А.
капитан Шкраб В.И.
капитан 2 ранга Яшин А.А.
капитан 3 ранга Шнурков А.Ю.
старший лейтенант Лещук В.П.
старший лейтенант Шкраб А.А.
старший лейтенант Гордеев В.А.
старший лейтенант Каленичок Д.И.
капитан лейтенант Проскурнин С.А.
старший лейтенант Черногор Я.А.
старший лейтенант Любчевский О.П.
старший лейтенант Тародайко Р.П.
старший лейтенант Поритский М.В.
старший лейтенант Козырев О.П.
старший лейтенант Семенчук Л.В.
старший лейтенант нагорный А.С.
капитан 2 ранга Живолуп В.Ю.
капитан 3 ранга Милевский К.В.
капитан 3 ранга Петриченко О.В.
капитан лейтенант Слука В.Б.
старший лейтенант Гвоздетский Е.В.
старший лейтенант Кузнецов А.С.
старший лейтенант Ставский Д.В.
старший лейтенант Щербина О.В.
старший лейтенант Шевченко О.Ю.
старший лейтенант Довголенко Р.М.
старший лейтенант Овчинников М.О.
капитан лейтенант Козлова В.И.
капитан лейтенант Тарасенко С.В.
старший лейтенант Ситников Д.В.
старший лейтенант Тофанчук Ю.О.
капитан лейтенант Доля Ю.Г.
старший лейтенант Серженко Ю.И.
младший лейтенант Товщик О.М.
капитан 3 ранга Цегельный Ю.С.
старший лейтенант Шевченко О.А.
старший лейтенант Доценко Д.К.
старший лейтенант Гуда М.В.
капитан 2 ранга Бондарчук Т.А.
капитан 3 ранга Щербинин К.А.
старший лейтенант Тисленко М.И.
лейтенант Кирьян И.М.
капитан Наумец С.И.
старший лейтенант Тофанчук А.А.
старший лейтенант Косиков В.С.
старший лейтенант Росковинский О.В.
старший лейтенант Шлыков О.А.
капитан лейтенант Макаренко А.О.
капитан лейтенант Жуйко Н.П.
младший лейтенант Яшина Ю.Б.
старший лейтенант Сеник Б.В.
старший лейтенант Кузмичев Г.Ю.
капитан лейтенант Кушнарев В.В.

Управление подразделениями отводится главному 72-ому центру информационно-психологических операций. Командующий ССО Украины генерал-майор Игорь Лунев.
djamix
вешайтесь, суки.
Gimalayski
Как-то так они отвечают. Фото казни бойцов под Харьковым и на киевском направлении в сети t.me/mig41/17082
Gimalayski
уже в «Военном обозревателе»

Оставить комментарий

Комментировать при помощи: